Květen 2018

Začátek a konec

26. května 2018 v 16:12 Téma týdne
Na začátek se vám představím,
můžete mě znát z instagramu https://www.instagram.com/zacinajicipisalek/ , kde přidávám věty z mého "konceptu", který bych chtěla dopsat a vydat jako knihu. Doufám že nebudu jediná, kdo si bude za svým snem stát a že budeme za sebou stát v naší společné cestě za úspěchem!
A teď k tématu týdne "Začátek a konec".
Pokud člověk zaslechne tuto dvojici slov, co si představí? Narození a úmrtí, začátek či konec školy/kariéry, a v tomto spojování a přivovnání bychom mohli pokračovat stále dokola, ale co si představím já? To je jasné. Začátek a konec knihy.
Člověk si řekne, že nejtěžší je začátek, vymyslet zápletku, ztvárnit postavy a vymyslet děj, u mě to tak není. Mohu mít x y nápadů, vymyšleno miliony postav, zápletek a světů, můžu začít psát, ale jak vlastně pokračovat po 8. kapitolách? To už je pro člověka oříšek.
A co když pak knihu dopíšete? Jakou bude mít obálku? Jak a kde jí vydáte?
Myslím, že tohle jsou otázky, na které nevíme odpověď, poněvadž se ani nedokopeme k tomu, abychom psát začali a to je podle mého názoru velmi špatné.
Kolik z vás má doma v šuplíku sešit s vaší knihou či příběhem? A kolik z vás se to bojí zveřejnit, protože si myslíte že se to neuchytí a nebude se to líbit? Drtivá většina z nás.
Proto rozjíždím projekt pro ty z vás, kteří se bojíte v tom být sami, stačí když mi napíšete do zpráv na instagramu, či do vzkazu zde na blogu.
Napište mi s čím máte problém a já se vám budu snažit poradit.
Ale moment. Proč byste měli chodit za mnou? Jednoduché… I já jsem byla jako vy, ale narazila jsem na podobný blog, kde mi jedna holčina jednou pomohla a boom! Ted jsem tady.